O projektach

Przedstawione w tym serwisie projekty zostały starannie wyselekcjonowane z grupy ponad tysiąca projektów, z uwzględnieniem kryteriów popularności oraz uniwersalności. Natłokowi projektów na rynku często towarzyszy ból głowy inwestora. Chcieliśmy - trochę przewrotnie – ograniczyć wybór do rozwiązań sprawdzonych i potwierdzonych przez innych inwestorów, którzy z zadowoleniem zakończyli już proces budowy. "Czas to pieniądz" – oto idea, która nam przyświecała, zatem zapraszamy do naszej wspaniałej pięćdziesiątki.

Informacje o projektach domów

Powtarzalne projekty domów Studia Atrium obecne są na rynku budowlanym od ponad 20 lat. Na przestrzeni tego czasu wypracowaliśmy sobie swój własny niepowtarzalny styl, a dorobek prezentujemy w katalogu "Domy w Tradycji", którego ukazało się już ponad 50 edycji. W naszej pracy szczególnie dbamy o jakość techniczna i z uwagą wsłuchujemy się w opinie klientów. Dlatego nasza oferta jest zróżnicowana, zawsze na czasie i nawiązująca do chlubnych tradycji architektury użytkowej. W roku 2014 i 2015 marka Studio Atrium została odznaczona przez redakcję Strefy Gospodarki w programie KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI, potwierdzając tym samym wysokie standardy obsługi klienta.

Dokumentacja techniczna zawarta w czterech kompletach obejmuje wszystkie instalacje, konstrukcje oraz architekturę. Do każdego projektu dołączamy bezpłatna zgodę na zmiany i pakiet dodatków, w którego skład wchodzą: projekt altany lub wiaty garażowej, tablica budowy, dziennik budowy. Ponadto wiele naszych projektów obejmowanych jest czasowymi promocjami – w takim przypadku informacja ta wyraźnie jest zaznaczona przy prezentacji danego projektu.

Nasi architekci są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na pytania oraz doradzą wybór projektu domu w zależności od sytuacji (rodzaj działki, usytuowanie itd.). Gorąco zachęcamy do kontaktu.

infolinia 33 822 94 96

napisz do nas